fbpx

Nasza oferta

oferowane zabiegi

Zabiegi na twarz

Epilacja laserowa

Manicure / Pedicure

Rzęsy

Masaże

Oferta specjalna & pakiety

Manicure | Pedicure

IBX System

IBS to system, który wzmacnia paznokcie od środka, przenikając do ich wnętrza. Zabieg ten sprawia, że paznokcie rosną mocne i zdrowe, a płytka zyskuje naturalny kolor. IBX System działa podwójnie. Wzmacnia paznokcie odbudowując je i chroni działając jak ochronna tarcza przed każda stylizacją hybrydową lub żelową.

Jeśli Twoje paznokcie rozdwajają się, są krótkie, słabe, łamliwe. Są zniszczone po długotrwałych stylizacjach hybrydowych żelowych bądź akrylowych, to IBX System jest właśnie dla Ciebie!

Manicure japoński

To skuteczny sposób wzmacniania naturalnych paznokci. Dzięki zawartym naturalnym składnikom, zabieg odżywia i odbudowuje paznokcie.

  • Keratyna – jest podstawowym budulcem paznokcia.
  • Pyłek pszczeli – źródło cystyny, likwiduje problem łamliwych paznokci.
  • Witamina A+E – wspomagają prawidłowy wzrost paznokci.
  • Krzemiona z Morza Japońskiego – odżywia i ułatwia wnikanie witamin w głąb paznokcia

Zabieg zalecany jest dla osób mających łamliwe paznokcie, rozdwajające się. Po pierwszym zabiegu płytka odzyska różowy, naturalny kolor i przepięknie się błyszczy. Efekt utrzymuje się do ok. 10 dni, wszystko zależy od rodzaju i kondycji paznokci. Zalecana jest systematyczność w wykonywaniu zabiegu, czyli raz na ok. 14 dni.

Pedicure z kwasami Callus Peel

To pedicure wykonywany za pomocą zaawansowanych technologicznie kwasów kosmetycznych (mlekowy, winowy, cytrynowy). Kwasy te z łatwością zmiękczają twardy zrogowaciały naskórek stopy. Szczególnie dobrze sobie radzą z grubą warstwą zrogowaciałego i przesuszonego naskórka pięt skłonnych do pękania.

Zabieg ma właściwości upiększające. Zastosowane kwasy działają w głębi naskórka dokładnie go rozpuszczając dzięki czemu stopy zachowują perfekcyjny wygląd na długi czas.
Polecany jest dla osób z nadmiernymi rogowaceniami stóp i przesuszonymi lub pękającymi piętami.

 

Pozwólsię zaprosić

Zadzwoń bądź napisz do nas

Adres:ul. Grochowska 34203-838 Warszawa Godziny otwarcia:pon - pt: 9:00 - 20:00sobota: 10:00 - 16:00 Telefon:+ 48 22 670 13 11+ 48 889 000 707 E-mail:recepcja@beauforia.pl