fbpx

Nasza oferta

oferowane zabiegi

Zabiegi na twarz

Epilacja laserowa

Manicure / Pedicure

Rzęsy

Masaże

Oferta specjalna & pakiety

Masaże

PEELING CIAŁA DOBIERANY INDYWIDUALNIE

Zabieg polegający na złuszczeniu skóry ciała z użyciem peelingów z solą morską lub cukrem trzcinowym. Peelingi nie tylko usuwają martwe komórki naskórka, wygładzają i zmiękczają skórę, intensywnie nawilżają i odżywiają, ale przy tym oszałamiająco pachną owocami.

 

MASAŻ KLASYCZNY CAŁEGO CIAŁA

Masaż klasyczny ciała odpręży cały Twój organizm, pozwoli Ci zwolnić tempo i cieszyć się obecną chwilą w pełni zatapiając się w stan relaksu.

Masaż wykonywany jest ciepłym olejkiem do masażu z dodatkiem indywidualnie dobranych kompozycji olejków eterycznych.

W trakcie zabiegu ruchy, techniki i ich siła dobierane są do Twoich indywidualnych potrzeb.

 

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI

Masaż gorącymi kamieniami wulkanicznymi dogłębnie rozluźnia Twoje napięte stresem mięśnie, zrelaksuje i przyniesie Ci przyjemne ukojenie.

Wyjątkowość tego  masażu polega na połączeniu uspokajającego dotyku masażystki z pozytywnym wpływem na Twój organizm ciepłych kamieni bazaltowych.

Masaż działa uspokajająco na układ nerwowy, łagodzi objawy stresu, usprawnia uwalnianie toksyn z organizmu, polepsza ukrwienie skóry i jej odżywienie, regeneruje mięśnie po wysiłku oraz działa rozluźniająco.

 

MASAŻ CZEKOLADOWY

Zabieg z zastosowaniem specjalnej czekolady do masażu jest przeznaczony zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Aromat czekoladowy pobudza produkcję endorfin –„hormonów szczęścia”, działających kojąco na Twoje nerwy i poprawiających samopoczucie.

Czekolada skutecznie chroni Twoje komórki przed wolnymi rodnikami i blokuje procesy starzenia się skóry, posiada właściwości odżywcze oraz poprawia kondycję skóry.

Głęboki relaks, odprężenie i wspaniałe doznania zapachowe – to wszystko gwarantuje Ci relaksacyjny masaż czekoladowy.

 

MASAŻ CIEPŁYM OLEJKIEM ZE ŚWIECY

Masaż cudownie rozluźnia Twoje spięte mięśnie i przynosi miłe doznania zmysłom.

Mieszanki naturalnych wosków oraz olejków eterycznych doskonale nawilżają i regenerują skórę, pozostawiając Twoje ciało delikatne i jedwabiste w dotyku.

Masaż przynosi ukojenie dla suchej i pozbawionej witalności skóry, a dzięki płynnym, łagodnym ruchom w trakcie masażu cały Twój organizm odpręża się, a Ty przenosisz się w strefę wypoczynku.

Masaż ciepłym olejkiem ze świecy oddziałuje na wszystkie zmysły. Pomoże Ci się zrelaksować i odprężyć. Jest idealny zarówno dla Twojej zmęczonej skóry, jak i na poprawę samopoczucia.

 

MASAŻ ANTYCELLULITOWY BAŃKĄ CHIŃSKĄ

Masaż polega na intensywnym ugniataniu i rozcieraniu obszarów dotkniętych cellulitem: ud, pośladków, brzucha, ramion.

W trakcie masażu następuje rozbicie tkanki tłuszczowej na mniejsze cząsteczki, dzięki czemu Twój organizm łatwiej może je wydalić.

Dodatkowo przez mocne pobudzenie krążenia usprawniony zostaje metabolizm Twoich tkanek, dzięki czemu wszystkie procesy zachodzą sprawniej.

Twoja skóra staje się jędrna, elastyczna i wyraźnie wygładzona.

Zakres zabiegu dostosowujemy do Twoich indywidualnych potrzeb.

Masaż antycellulitowy bańką chińską wykonywany jest w serii dla optymalnych rezultatów.

 

MASAŻ WYSZCZUPLAJĄCO – MODELUJĄCY

Masaż wykonywany jest w szybkim tempie, dość mocno, stosując głównie rozcieranie powierzchowne i głębokie oklepywanie.

Zadaniem masażu wyszczuplająco-modelującego jest rozdrobnienie i rozmasowanie podskórnej tkanki tłuszczowej, usunięcie toksyn z Twojego organizmu, polepszenie ukrwienia Twojej skóry i mięśni oraz przyśpieszenie przemiany materii.

Zakres masażu dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klientów w zależności od wybranych partii ciała np. brzuch, uda, pośladki.

Dla najlepszych efektów zabieg wykonywany jest w serii.

 

MASAŻ RELAKSACYJNY PLECÓW DLA PRZEPRACOWANYCH

Zabieg ten rozluźnia napięte mięśnie pleców po całym dniu w niewygodnej, wymuszonej pozycji ciała.

Poprzez odpowiednio dobrane techniki oddziałuje na całą Twoją Osobę, powodując określone i zamierzone zmiany, zmiany te występują lokalnie bezpośrednio w miejscu dotyku, jak i w całym Twoim organizmie.

Dzięki pobudzeniu receptorów czuciowych uaktywnia się Twój centralny układ nerwowy, wpływając na narządy i układy ciała, a także poprawia się ukrwienie i dotlenienia Twojej skóry.

Masaż jest dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb, abyśmy mogli optymalnie Cię wspomóc, usunąć ból i przywrócić pełną wydolność ruchową. Dla pełnych efektów zabieg wykonywany jest w serii.

Pozwólsię zaprosić

Zadzwoń bądź napisz do nas

Adres:ul. Grochowska 34203-838 Warszawa Godziny otwarcia:pon - pt: 9:00 - 20:00sobota: 10:00 - 16:00 Telefon:+ 48 22 670 13 11+ 48 889 000 707 E-mail:recepcja@beauforia.pl