fbpx

Nasza oferta

oferowane zabiegi

Zabiegi na twarz

Epilacja laserowa

Manicure / Pedicure

Rzęsy

Masaże

Oferta specjalna & pakiety

Piękne rzęsy i brwi

LAMINOWANIE RZĘS ELLEEBANA

Laminowanie rzęs Elleebana to alternatywa dla przedłużania rzęs. Po zabiegu rzęsy są uniesione i podkręcone - nie ma potrzeby użycia zalotki! Laminowanie rzęs ich nie osłabia, a wręcz poprawia ich kondycję.

Podczas zabiegu wykonywana jest również henna rzęs.

W Instytut Urody Beauforia zabieg wykonywany jest z użyciem produktów australijskiej marki Elleebana, które są skuteczne i sprawdzone!

Przebieg zabiegu:

W trakcie zabiegu rzęsy są nawijane na specjalny wałeczek, uprzednio przyklejony do górnej powieki. Następnym krokiem jest nałożenie aktywatora, który podkręci i uniesie rzęsy nie niszcząc ich. Aktywator zawiera lanolinę, który skutecznie nawilży rzęsy.

Kolejnym krokiem jest usunięcie aktywatora i nałożenie utrwalacza, który ma na celu utrwalenie nadanego kształtu i formy. Następnie wykonywana jest koloryzacja (henna) rzęs.

Jako ekstra dodatek do naszego zabiegu, wzbogacamy go o botox. Niech Was nazwa nie myli! Botox ten został specjalnie przygotowany, aby wzmocnić i pogrubić naturalne rzęsy! Zawiera witaminy i minerały, które mają odżywić i regenerować rzęsy.

Ostatnim etapem jest nałożenie keratyny i po chwili można już cieszyć się pięknymi rzęsami 😉

Jak długo można cieszyć się efektem? 🙂

Około 12 tygodni. Włosy mają swój cykl wzrostu i ciągle pojawiają się nowe rzęsy. Zalecamy powtórzenie zabiegu po 4-6 tyg.

Po zabiegu - ważne!

Przez 24h po zabiegu nie wolno moczyć rzęs, nie nakładamy tez żadnych preparatów kosmetycznych!

Przez 48h po zabiegu nie używaj kosmetyków do demakijażu oczu. Nie dotykaj i nie baw się rzęsami 🙂

Aby efekt utrzymał się jak najdłużej przez 7 dni po zabiegu nie korzystaj z sauny.

Jeżeli nosisz soczewki - koniecznie poinformuj nas o tym przed zabiegiem. Zabieg nie może być przeprowadzony z soczewkami na oczach.


LAMINOWANIE BRWI ELLEEBANA

Laminacja brwi to prawdziwy hit wśród zabiegów stylizacji okolic oczu! Jeśli posiadasz niesforne brwi lub rosnące nieregularnie to zabieg ten pozwoli na ułożenie i czasową zmianę kierunku włosków.

Laminację łączymy z koloryzacją i regulacją dzięki czemu uzyskujemy kompleksową metamorfozę brwi!

Dla podtrzymania efektu, zalecamy powtarzanie zabiegu co 6 tygodni.


HENNA PUDROWA RZĘS Z GEOMETRIĄ

Henna pudrowa z geometrią zapewnia trwały i piękny efekt wypełnionych brwi. Ze względu na naturalne substancje zawarte w hennie dbamy również o uszkodzone i słabe włoski, wzmacniając je coraz bardziej z każdym zabiegiem.️

Dzięki geometrii tworzymy piękny i naturalny kształt brwi, który nadaje im wyrazisty wygląd.

Pozwólsię zaprosić

Zadzwoń bądź napisz do nas

Adres:ul. Grochowska 34203-838 Warszawa Godziny otwarcia:pon - pt: 9:00 - 20:00sobota: 10:00 - 16:00 Telefon:+ 48 22 670 13 11+ 48 889 000 707 E-mail:recepcja@beauforia.pl