fbpx

Nasza oferta

oferowane zabiegi

Zabiegi na twarz

Zabiegi na ciało

Manicure / Pedicure

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Masaże

Oferta specjalna & pakiety

Zabiegi na ciało

Peeling ciała dobierany indywidualnie

Zabieg polegający na złuszczeniu skóry ciała z użyciem peelingów z solą morską lub cukrem trzcinowym. Peelingi nie tylko usuwają martwe komórki naskórka, wygładzają i zmiękczają skórę, intensywnie nawilżają i odżywiają, ale przy tym oszałamiająco pachną owocami.

„Truskawki w czekoladzie”

Zabieg na ciało Blancreme jest propozycją wspaniałego, smakowitego relaksu dla ciała, duszy i umysłu. Zabieg składa się z trzech etapów.

Rozpoczyna się oczyszczeniem skóry z użyciem peelingu na bazie soli morskiej i ziarenek truskawek. Sprawi, że skóra będzie miękka, gładka i zdrowo wyglądająca oraz delikatnie pachnąca truskawkami.

Następnie wykonywany jest odprężający masaż całego ciała z wykorzystaniem czekoladowego miodu do masażu bogatego w teobrominę, magnez i polifenole oraz wykazujące działanie lipolityczne. Wygładzi skórę i sprawi, że stanie się miękka i delikatnie pachnąca słodką czekoladą.

Na zakończenie pielęgnacji nakładany jest nawilżający olejek na całe ciało.

Zabieg jest odpowiedni dla każdego typu skóry. Intensywnie nawilża, odżywia i przywraca siły witalne.

„Szampan i kawior”

„Szampan i kawior” – rytuał pozwalający oderwać się od codzienności, zapomnieć się i przenieść w świat błogości i odpoczynku.

Zabieg składa się z trzech etapów. Rozpoczyna się oczyszczeniem skóry z użyciem peelingu na bazie cukru trzcinowego. Brązowy cukier zmiękcza skórę, intensywnie złuszcza i wygładza. Zniewalająca, połyskająca konsystencja, bursztynowy kolor oraz subtelny zapach zapewnią odrobinę luksusu.

Następnie wykonywany jest odprężający masaż całego ciała z wykorzystaniem kawiorowego miodu do masażu. Ekstrakt z kawioru bogaty w witaminy A, B, D, niezbędne aminokwasy pomaga uaktywnić proces regeneracji skóry i przywrócić równowagę hydrolipidową. Sprawia, że skóra staje się subtelnie miękka i delikatna jak jedwab.

Na zakończenie pielęgnacji nakładany jest nawilżający olejek na całe ciało.

Zabieg polecany jest osób z suchą skórą. Po zabiegu jest ona zregenerowana, intensywnie nawilżona i odżywiona. Odzyska wspaniały, promienny wygląd przy akompaniamencie subtelnego luksusowego zapachu.

Pozwólsię zaprosić

Zadzwoń bądź napisz do nas

Adres:ul. Grochowska 34203-838 Warszawa Godziny otwarcia:pon - pt: 9:00 - 20:00sobota: 10:00 - 16:00 Telefon:+ 48 22 670 13 11+ 48 889 000 707 E-mail:recepcja@beauforia.pl

[recaptcha size:normal]